Betsson: Podwójny Jackpot Mega Fortune (20-30.06)

Podwojenie jackpota gry Mega Fortune Dreams oraz Mega Fortune w Kasynie Betsson

2016-06-30 08:17 PROMOCJE BETSSON
Podwojny jackpot mega fortuneDołącz do promocji Kasyna Betsson i graj na slotach Mega Fortune lub Mega Fortune Dreams. Jeśli do 30 czerwca trafisz rapid jackpota na którymś z tych jackpotowych wideoautomatów powiększysz swoje wygrane aż do 2.000 PLN. Wystarczy się zapisać, uruchomić grę premiową i wykręcić rapid jackpota. Możesz grać na komputerze lub urządzeniach mobilnych. Dzięki aplikacji Jackpoty Betssona na urządzenia mobilne zdobędziesz więcej możliwości na wygrane, ponieważ możesz grać w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Rejestracja w Betsson: 50 free spinów + do 500 PLN za darmo

Podwojny jackpot mega fortune 1Jeśli dołączysz do promocji i grając na slocie Mega Fortune lub Mega Fortune Dreams w Betsson trafisz rapid jackpota, wygrana kwota zostanie wyrównana w 100% do maksymalnie 2.000 PLN. O wygranej serwis powiadomi Cię mailowo poprzez centrum wiadomości. Premia ta trafi na Twoje konto jako środki bonusowe już 1 lipca do godziny 18:00. Środki te trzeba przed wypłatą obrócić w kasynie przynajmniej jeden raz. Należy dokonać obrotu w ciągu 5 dni, po tym terminie wszystko przepadnie. Obracając bonus najpierw wykorzystaj środki własne, a następnie bonusowe.

Podwojny jackpot mega fortuneJeśli jesteś tu pierwszy raz to przyłącz się do Kasyna Betsson. Tylko tu czeka na Ciebie wspaniały bonus powitalny. Pierwsza wpłata depozytu powyżej 40 PLN zostanie natychmiast powiększona o 100% do 500 PLN oraz następnego dnia po wpłacie odbierzesz 50 darmowych spinów na slocie Mega Fortune Dreams, w której będziesz miał okazję trafić jackpota. Bonus należy obrócić 35x. Spiny po odbiorze muszą zostać zagrane do niedzieli tego samego tygodnia, a wygrane z nich należy obrócić w ciągu 24 godzin. Dołącz do promocji Kasyna Betsson, graj na slocie Mega Fortune Dreams lub Mega Fortune, kręć kołem fortuny i wygrywaj jackpoty. Już zdobycie rapid jackpota zapewni Ci podwojenie wygranej do 2.000 PLN! Powodzenia!
159
Nasza ocena artykułu pt. Betsson: Podwójny Jackpot Mega Fortune (20-30.06): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł