Betsson: Gotówka i free spiny na Mega Fortune (15-28.02)

Do 28 lutego w kasynie na żywo Betsson do zdobycia 175 darmowych spinów na Mega Fortune oraz 560 PLN

Przyłącz się do nowej promocji Kasyna Betsson, gdzie na zwycięzcę czeka 175 darmowych spinów i 560 PLN w bonusach gotówkowych. W dniach od 15 do 28 lutego 2016 roku graj w ruletkę lub blackjacka w kasynie na żywo i zgarniaj codzienne nagrody. Przyłącz się do zabawy i wygrywaj!

Otwórz konto w Betsson: 50 pln + 100% do 500 PLN za free

Zarejestruj się w Betsson. W pierwszy tydzień (15-21.02) grając przy jakichkolwiek stołach z ruletką wypuść aktywny zakład, tak aby pojawiła się w szczęśliwej sekwencji liczba 7 lub grając w jackblacka wygraj pierwsze rozdanie. Jeśli poszczęści Ci się w jednej z tych gier na Twoje konto do godziny 18:00 następnego dnia trafi 80 PLN. Weekendowe bonusy trafią do godziny 18:00 w poniedziałek. Wygraną należy obrócić 35 razy w kasynie, najpierw obracasz własną gotówkę następnie bonus. Bonus nieobrócony w ciągu 3 dni straci ważność.

Kontynuując tą wspaniałą rozrywkę, jaką jest gra przy stołach w kasynie na żywo, w dniach od 22 do 28 lutego masz możliwość zdobycia 175 darmowych spinów. Aby zgarnąć po 25 darmowych spinów na slot Mega Fortune wystarczy każdego dnia zagrać w blackjacka i trafić kolor, czyli dwie karty tego samego koloru ( A-10, A-J, A-Q, lub A-K w pikach, kierach, karo lub treflach). Jeśli blackjack Ci nie leży, zakręć kołem ruletki stawiając 120 PLN. Darmowe spiny na Mega Fortune należy wykorzystać do godziny 23:59 w dniu pojawienia się na koncie, niewykorzystane, w tym terminie przepadną. Wygrane z free spinów należy obrócić 35-krotnie na grach w kasynie i należy tego dokonać w ciągu 1 dnia.

Warto wspomnieć, że na slocie Mega Fortune czeka do rozbicia jackpot, który w chwili pisania tego tekstu przekroczył ponad 8.518.000 PLN. Zatem darmowe spiny zdobyte za grę w ruletkę lub jackblacka w kasynie na żywo mogą przyczynić się do rozbicia banku!

Udział w tej promocji Kasyna Betsson z całą pewnością lubiącym grę przy stołach sprawi wiele frajdy i pozwoli na wielogodzinną rozrywkę. Jeśli jeszcze nie grałeś przy stołach w Kasynie Betsson to masz okazję. Chętnych na bonusową gotówkę i darmowe spiny jest wielu. Ty również możesz spróbować swojego szczęścia. Wstępując w szeregi Kasyna Betsson na dobry początek otrzymasz ekstra bonus powitalny. Za pierwszą wpłatę powyżej 40 PLN otrzymasz bonus 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Bonus oraz darmowe spiny należy obrócić 35x. Spiny po odbiorze muszą zostać zagrane do niedzieli tego samego tygodnia. Wygrane z nich należy obrócić w 24 godziny. Pospiesz się i zasiądź przy stole ruletki lub blackjacka w kasynie na żywo między 15 a 28 lutego i odbieraj nagrody!
133
Nasza ocena artykułu pt. Betsson: Gotówka i free spiny na Mega Fortune (15-28.02): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl
Gry hazardowe

Które darmowe gry hazardowe są najlepsze? Poznaj gry hazardowe za darmo i przetestuj najpopularniejsze tytuły. Najpopularniejsze maszyny hazardowe tylko u nas.