Betsson: Do 100 spinów na Mega Fortune Dreams

Odbierz do 100 spinów na Mega Fortune Dreams po depozycie 40 PLN i obrocie 220 PLN

2019-12-04 03:49 PROMOCJE BETSSON DARMOWE SPINY
Odbierz darmowe spiny na legendarmy jackpotowym slocie Mega Fortune DreamsW Kasynie Betsson trwa akcja "Świąteczna Fabryka Prezentów", w której codziennie można odbierać atrakcyjne prezenty. W środę, 4 grudnia w Świątecznym Kalendarzu Kasyna Betsson, każdy gracz może skorzystać z oferty, która zapewnia nawet do 100 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Betsson otwiera praktycznie każdy ranking kasyn! Jak otrzymać free spiny na slocie Mega Fortune Dreams w Kasynie Betsson? Wystarczy dokonać depozytu i rozegrać określona kwotę na swoich ulubionych grach w Kasynie Betsson. Poniżej dowiesz się więcej o zasadach i warunkach oferty.

Oferta dnia Kasyna Betsson trwa wyłącznie dzisiaj, 4 grudnia 2019 roku od godziny 00:01 do godziny 23:59. Aby otrzymać pakiet darmowych spinów na slocie Mega Fortune Dreams należy być zapisanym do świątecznej promocji. Każdy gracz może odebrać od 10 do nawet do 100 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams po depozycie minimum 40 PLN i obrocie 220 PLN na swoich ulubionych grach w Kasynie Betsson.

Świąteczna Fabryka Prezentów to święteczna promocja w Kasynie Betsson

Free spiny zostaną dodane przy pomocy urządzenia "Lucky Widget" od NetEnt. Podczas gry otrzymanymi free spinami na slocie Mega Fortune Dreams nie jest możliwe ustrzelenie jackpota, lecz wszystkie pozostałe funkcje są dostępne. Darmowe spiny są aktywne przez dobę od chwili dodania ich do konta gracza w Kasynie Betsson. Wygrane uzyskane z otrzymanych free spinów na slocie Mega Fortune Dreams traktowane są jako bonus. Środki na koncie bonusowym, przed wypłatą należy obrócić 35 razy, a gracz ma na to aż 3 dni.

Odbierz bonus powitalny w Kasynie Betsson

Obrócone środki w powyższej ofercie biorą również udział w miesięcznej promocji Kasyna Betsson. Oprócz możliwości odbierania codziennych bonusów, gracz staje przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych, gotówki i darmowych spinów w promocji "Wyścig obrotu". TUTAJ znajdziesz więcej informacji o tej niecodziennej ofercie. Dołącz do wyścigu obrotu i zdobądź ekstra nagrody w Kasynie Betsson. Serwis robi robi wszystko, by jeszcze bardziej umilić swoim graczom ten świąteczny czas.
245
Nasza ocena artykułu pt. Betsson: Do 100 spinów na Mega Fortune Dreams: 9/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł