Betsafe: Środowe 50 spinów na Doom of Egypt i bonus na żywo

Odbierz 50 free spinów na slot Doom of Egypt i bonus 20 PLN w Kasynie na żywo Betsson

Odbierz środowe darmowe spiny na Doom of Egypt oraz bonus w kasynie na żywo w BetsafeBetsafe znów rozpieszcza swoich użytkowników w promocji "Wiosenne Kręcenie". Co tym razem przygotowan dla graczy Betsafe? W środę każdy gracz, który spełni prosty warunek otrzyma bonus 20 PLN do Kasyna na Żywo, a także 50 spinów na slot Doom of Egypt. Aby otrzymać taki pakiet prezentowy, wystarczy obrócić co najmniej 20 PLN na dowolnej grze w Kasynie na Żywo.

Otwórz konto w Betsafe i graj w kasynie na żywo

Betsafe przyznaje w tę środę darmowe spiny na Doom of EgyptWiosenna akcja Kasyna Betsafe, w której gracze otrzymają bonus 20 PLN i 50 darmowych spinów trwa wyłącznie 4 marca 2020 roku. Każdy gracz ma czas do północy, by spełnić warunki promocji i odebrać nagrody. W ofercie mogą wziąć udział gracze, którzy posiadają konto w Kasynie Betsafe zarejestrowane z Polski. Warunkiem udziału w akcji jest zapisanie się do promocji "Wiosenne Kręcenie" na stronie Kasyna Betsafe. Jeśli zadanie zostało wykonane należy już tylko obrócić nie mniej niż 200 PLN na dowolnej grze dostępnej w lobby Kasyna na Żywo.

Jakie automaty znajdziemy w Kasynie Betsafe?Po spełnieniu tego warunku na konto gracza zostanie dodane 50 darmowych spinów na slot Doom of Egypt oraz bonus Kasyna na Żywo 20 PLN. Z otrzymanych free spinów na slocie Doom of Egypt można korzystać przez 24 godziny. Wszystkie free spiny, które nie zostaną wykorzystane, przepadną.

Jeśli dopisze Ci odrobina szczęścia i zdobędziesz gotówkę z free spinów, to środki zostaną dodane do salda bonusowego. Środki na koncie bonusowym należy obrócić nie mniej niż 35 razy. Każdy gracz na wykonanie tego zadania ma aż 3 dni. Wiosenna oferta podlega także pod standardowy regulamin, który widoczny jest na stronie serwisu.

Chcesz być na bieżąco w promocjach takich jak ta? Na naszej stronie codziennie czekają najlepsze promocje kasynowe, które udostępniają sprawdzone kasyna online. Biorąc w nich udział można bez ryzykowania własnego budżetu powiększyć swój kapitał, a na dodatek świetnie się bawić. Aby korzystać z darmowych spinów na automaty online, bonusów, gry w ruletkę, czy pokera należy posiadać konto. Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Kasynie Betsafe? Zakładając konto za pośrednictwem nasze strony otrzymasz ekstra pakiet powitalny.

Odbierz bonus powitalny w Kasynie Betsafe

Bonus na start w Kasynie Betsafe wynosi dodatkowe 100% do 1000 PLN za darmo, do 200 free spinów na slot Starburst, a także 50 darmowych spinów na slot Wolf Cub. Bonus powitalny otrzyma każdy gracz, którego pierwszy depozyt wyniesie nie mniej niż 40 PLN. Dokonując drugiej wpłaty na konto gracza może wpłynąć dodatkowe nawet 2000 PLN. Wystarczy zdeponować minimum 40 PLN, by otrzymać bonus 50% do 2000 PLN i nawet do 200 free spinów na slot Gonzos Quest. Ilość free spinów zostanie przyznana losowo. Świętując wiosnę z Kasynem Betsafe można zdobyć ekstra gotówkę.
662
Nasza ocena artykułu pt. Betsafe: Środowe 50 spinów na Doom of Egypt i bonus na żywo: 9/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł