Mr Green: Wycieczka do Maroko w turnieju na Flowers i Fruit Shop (1-7.12)

Od 1 do 7 grudnia do zdobycia wycieczka do Marrakeszu i gotówka w turnieju slotowym Mr Green na Fruit Shop oraz Flowers


Jest takie miejsce na Ziemi, które stanowi kwintesencję smaku, zapachu i koloru prawdziwego orientu. Znane jako Serce Maroka oraz Czerwone Miasto, widnieje na mapie marzeń każdego miłośnika podróży i przygód. Teraz i Ty możesz z bliska podziwiać uroki Marrakeszu, zajmując pierwsze miejsce w turnieju Kasyna Mr Green na slocie Fruit Shop oraz Flowers! Oprócz egzotycznej wycieczki dla 2 osób, do zdobycia są nagrody gotówkowe o łącznej wartości 12 000 PLN.

Konto w Mr Green - 25 free spinów na Starburst bez wpłaty

Pojedynek Mr Green rozpoczyna się 1 grudnia o godzinie 0:00, natomiast tabela wyników zamknięta zostanie dokładnie minutę przed północą 7 grudnia. W nagradzanej czołówce znajdą się gracze, którzy osiągną największą ilość punktów podczas rund na slotach Flowers i Fruit Shop w wersji świątecznej. O przysługującym miejscu w turnieju zadecyduje odsetek zwycięstw w 20 następujących po sobie obrotach. Dla automatu Flowers, minimalna stawka za rundę wynosi 1.25 PLN. Stawka za spin w grze Fruit Shop nie może być mniejsza niż 0.65 PLN. W promocji nie są brane pod uwagę gry w wersji na komórkę i tablety.

Komu uda się dotrzeć na sam szczyt turniejowej tabeli, otrzyma od Kasyna Mr Green 4 000 PLN „kieszonkowego” i wyjedzie z osobą towarzyszącą na kilkudniową wycieczkę do niezwykłego Marrakeszu. Oprócz zapierających oddech widoków, na zwycięzcę czeka konna wycieczka i podróż terenowym samochodem po piaskach pustyni. Za zajęcie kolejnych miejsc, uczestników turnieju czekają następujące nagrody, możliwe do natychmiastowej wypłaty: 2 miejsce - 4 000 PLN, 3 miejsce - 2 800 PLN, 4 miejsce - 1 800 PLN, 5 miejsce - 1 200 PLN, 6 miejsce - 600 PLN, 7 miejsce - 400 PLN, 8 miejsce - 400 PLN, 9 miejsce - 400 PLN, 10 miejsce - 400 PLN. Nagrody te nie wymagają dodatkowych obrotów przed wypłaceniem.

Turniej Kasyna Mr Green jest okazją, by zapewnić sobie tygodniowy pakiet free spinów z promocji Świąteczny Kalendarz. Jeśli chcesz otrzymać po 10 gratisowych rund przez 7 dni, zdeponuj w grach Fruit Shop lub Flowers minimum 100 PLN. Wpłacając 220 lub więcej, przez wskazany okres czasu możesz liczyć na 30 free spinów każdego dnia. Ponieważ okres przedświąteczny w Kasynie Mr Green opływa w niewyobrażalną ilość prezentów, możesz dodatkowo liczyć na nagrody pieniężne i gadżety Apple. Jak je zdobyć? Zapoznaj się na stronie serwisu ze szczegółami oferty 12 Atrakcji Świątecznych, która startuje już 2 grudnia.

W zielonym kasynie promocja goni promocję, dlatego nie siedź bezczynnie! Możesz przegapić naprawdę wspaniałą zabawę i wyjątkowe nagrody. Dołącz do serwisu już dziś i odbierz super gratis, czyli 25 free spinów na Starburst, a także 1 750 PLN w 4 pierwszych depozytach. Na nowych gości czeka bonus 100% do 500 PLN od wpłaty 50 PLN, a od 150 PLN wniesionych środków dodatkowe 100 free spinów. Zapraszamy!
126
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Wycieczka do Maroko w turnieju na Flowers i Fruit Shop (1-7.12): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl
Gry hazardowe

Które darmowe gry hazardowe są najlepsze? Poznaj gry hazardowe za darmo i przetestuj najpopularniejsze tytuły. Najpopularniejsze maszyny hazardowe tylko u nas.