Betsson: ”Losowanie w roku przestępnym” (do 29.02)

Do 29 lutego za depozyt i obrót min. 40 PLN w Betsson otrzymasz bilet do loterii ”Losowanie w roku przestępnym” z pulą 800 000 PLN

2016-02-29 08:00 PROMOCJE BETSSON LOTERIE

Ludowe przesądy o roku przestępnym wprost kipią pesymizmem. Nie ma się co dziwić, wszak nasi pradziadowie nie znali Kasyna Betsson! Gdyby tylko mogli cieszyć się tak intrygującą rozrywką na wyciągnięcie ręki, nie mieliby czasu ani ochoty na obmyślanie pechowych teorii. Dla nas rok przestępny to 366 dni wybornej zabawy w serwisie oraz lutowa mega promocja, wydłużona o jedną bonusową dobę. Nie mamy zamiaru narzekać. Bo czy można skarżyć się na dodatkowe 24 godziny ekscytującego polowania na 800 000 PLN? Przed nami 4 losowania tygodniowe i 4 000 zwycięzców oraz jedno, jedyne takie w roku losowanie miesiąca, które jednego z graczy Kasyna Betsson uraczy kwotą 400 000 PLN w gotówce. Ruszamy na łowy!

To już trzecia edycja lutowej kampanii, z tak potężną pulą do wygrania i imponującą liczbą nagradzanych osób. Trzymamy kciuki, aby rok 2016 okazał się wyjątkowo przychylny dla naszych polskich graczy! Czas więc chwycić szczęście za rogi i przystąpić do tej niezwykłej promocji. Zasady są naprawdę proste. Zarówno w losowaniu poniedziałkowym (8, 15, 22 i 29 lutego), jak i finałowym losowaniu nagrody głównej (29 lutego), wezmą udział wszyscy właściciele zdobytych w serwisie losów.

Rejestracja w Kasynie Betsson: 50 spinów i do 500 PLN gratis

Za każde obrócone 40 PLN w Kasynie Betsson należy się jeden los. Ilość takich biletów przypadających na jedną osobę nie jest limitowana. Zatem szaleństwo dozwolone. Pamiętaj tylko, że do loterii poniedziałkowych kwalifikują się losy zdobyte wyłącznie na wszelkiego rodzaju grach slotowych. Natomiast losowanie nagrody głównej, obejmuje również losy zdobyte w pozostałych segmentach Kasyna Betsson (zdrapki, bingo, zakłady sportowe i poker).

Fortuna kołem się toczy, lecz w każdej chwili przetoczyć się może na Twój szczęśliwy tor! Już jeden niewielki zakład o wartości 40 PLN może zaprocentować wygraną 10 000 razy większą. Oczywiście, każdy kolejny depozyt zwiększa Twoje szanse podczas promocji i nawet, jeśli nie przyniesie największego jej trofeum – zdobędzie przychylność losu w jednym z czterech losowań poniedziałkowych. Zainteresowani mogą cieszyć się przyznaną kwotą jeszcze tego samego dnia, po godzinie 18:00. Nagrody wpłyną na konto graczy jako bonus, wymagający przynajmniej jednego obrotu przed dokonaniem wypłaty. Wygrana miesiąca to żywa gotówka, która zostanie wypłacona bez dodatkowych wymogów, a wieść o zwycięstwie dotrze do szczęśliwego użytkownika Kasyna Betsson w ciągu dwóch dni, drogą mailową lub telefoniczną.

Wstąp do serwisu, złóż zakład i odbierz swój bilet do wielkich pieniędzy! Taka okazja zdarza się tylko raz w roku, więc nie wypada jej przegapić. Szanse na udział w promocji mają także nowi gracze, na których czeka ponadto prezent powitalny. Jest nim bonus 100% do 1 000 PLN, a także 50 free spinów na grę Mega Fortune Dreams. Przygotuj się na najgorętszy zimowy miesiąc w Kasynie Betsson!
570
Nasza ocena artykułu pt. Betsson: ”Losowanie w roku przestępnym” (do 29.02): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł