Betsson: Karty podarunkowe w Blackjack na żywo

W każdy wtorek grając w Blackjacka na żywo w Kasynie Betsson możesz zdobyć karty podarunkowe

2017-08-29 13:30 BETSSON PROMOCJE

Poczuj się jak w prawdziwym kasynie. Już teraz zasiądź do stołu "Betsson BJ1" i zagraj na żywo w blackjacka. Dołącz do grupy graczy we wtorek między godziną 14:00, a 2:00 i wylosuj ukryte w talii karty podarunkowe! Na każdej z nich ukryta jest pewna kwota wyrażona w euro. To suma, jaka wpłynie na Twoje konto gracza.

Rejestracja w Kasynie Betsson - 50 free spinów oraz bonus do 500 PLN

Przy stole Betsson BJ1 czeka miejsce dla Ciebie. Kasyno Betsson wraz z krupierem i innymi uczestnikami blackjack czekają na twój ruch – graj i zgarniaj karty podarunkowe ukryte wśród innych kart, a zobaczysz jak miło jest obserwować przybywające żetony z wygranej.

Jeśli nie odwiedzałeś wcześniej Kasyna Betsson, a masz zamiar zagrać? To dokonaj rejestracji i pierwszej wpłaty minimum 40 PLN, a otrzymasz bonusy na start. Wśród nich 50 free spinów do wykorzystania na Mega Fortune Dreams oraz podwojenie pierwszego depozytu aż do wartości 500 PLN.

Graj we wtorek miedzy 14:00 a 2:00 przy stole Betsson BJ1, zdobywaj karty podarunkowe, których kwota wpłynie na Twoje konto już w środę do godziny 18:00. Tylko pamiętaj, że karty podarunkowe nie liczą się w rozgrywce. Pierwsze rozdania już ruszyły, dlatego nie trać czasu, zaloguj się i podejmij wyzwanie krupiera!
201
Nasza ocena artykułu pt. Betsson: Karty podarunkowe w Blackjack na żywo: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł