Wygraj lot na Fiji w Betsafe

Fantastyczna promocja Kasyna Betsafe - poleć na Fiji

2014-05-03 12:02 BETSAFE PROMOCJE
Najnowsza promocja dla graczy Kasyna Betsafe. Tym razem do wygrania jest podróż na Fiji dla dwóch osób, a także masa atrakcyjnych bonusów. Przyzwyczailiśmy się już, do faktu iż wszystkie akcje organizowane przez ten serwis, są niezwykle interesujące. Nie jest to już nowe kasyno, a nadal zaskakuje graczy pomysłami!

Zasady najnowszej promocji nie są skomplikowane. Aby wziąć w niej udział wystarczy przejść do strony promocyjnej, która dostępna jest w zakładce Oferty Specjalne i zapisać się klikając czerwony przycisk. Od tego momentu zaczniesz zdobywać losy konkursowe. Za każde obrócone 80 PLN w grach Lost Island i Mega Fortune Dreams, otrzymasz jeden bilet do losowania głównej nagrody. Losy możesz gromadzić do 13 sierpnia bieżącego roku do północy. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 14 sierpnia.

Ogromną zaletą nowej promocji Kasyna Betsafe jest fakt, iż szansę na wygraną ma każdy. Wiele kasyn organizując konkursy, ustala takie zasady, że wygrane trafiają do graczy z najgrubszymi portfelami. W tym przypadku zwycięstwo może zapewnić Ci nawet jeden los konkursowy, który zdobędziesz za obrócenie zaledwie 80 PLN w jednym ze slotów promocyjnych.

Zdecydowanie jest o co walczyć. Nagrodą główną w konkursie Kasyna Betsafe jest ekskluzywna podróż na Fiji. Zwycięzca otrzyma wycieczkę, na którą będzie mógł zabrać również osobę towarzyszącą. Nagroda warta jest aż 42 tysiące złotych. To jeszcze nie wszystko. Im więcej będziesz korzystać z gier promocyjnych takich jak Mega Fortune Dreams i Lost Ilsand, tym więcej bonusów otrzymasz. Jest to dodatkowa nagroda w promocji. Na Twoje konto może wpłynąć nawet 1600 PLN!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Betsafe, mamy dla Ciebie znakomitą wiadomość. Na rozpoczęcie swojej przygody z tym serwisem możesz zgarnąć nawet do 800 PLN bonusu powitalnego. Zasilając swoje konto po raz pierwszy, otrzymasz podwojenie swojego depozytu. Dodatkowe środki na grę to jeszcze większa szansa zgarnięcia głównej nagrody w najnowszej promocji Kasyna Betsafe.

Nie przegap okazji, zdecyduj się na zdobycie chociaż jednego losu promocyjnego. Nawet jeżeli to nie Ty zostaniesz wylosowany 14 sierpnia, mimo wszystko możesz otrzymać sporo dodatkowej gotówki. Mogą na nią liczyć wszyscy uczestnicy konkursu Kasyna Betsafe.
376
Nasza ocena artykułu pt. Wygraj lot na Fiji w Betsafe: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł