Wycieczka do Las Vegas w Betsafe (do 12.04)

Graj w marcu i w kwietnie w Kasynie Betsafe i spełniaj kolejne etapy konkursu, a być może wygrasz wycieczkę do Las Vegas!

2015-03-05 14:19 BETSAFE PROMOCJE WYCIECZKI
Jeżeli marzy Ci się lot do Las Vegas oraz bonusy i darmowe spiny to koniecznie musisz wziąć udział w promocji kasyna Betsafe. Tylko tu na zwycięzcę rankingu lub turnieju tygodnia czeka podwójne zaproszenie Vegas Dreams i 4.000 PLN, a także udział w Gumball 3000. Przez 6 tygodni masz okazję wypróbować swoich sił i szczęścia w fascynujących grach. W każdym tygodniu czeka inny Przystanek Gumball. Każdy z nich posiada 4 misje do spełnienia. Aby przejść do następnej misji musisz najpierw wykonać bieżącą. Łączna wartość naród wynosi 250.000 PLN, nie wspominając o satysfakcji z wygranej i spełnieniu marzeń, które są bezcenne.

Rejestracja w Kasynie Betsafe to aż 50 free spinów na Mega Fortune Dreams po wpłacie 70 PLN lub więcej!

Jeżeli zdecydujesz się na przystąpienie do promocji musisz się do niej zapisać. Wystarczy zrobić to tylko jeden raz. Masz sześć kolejno po sobie następujących tygodni. Każdy z Przystanków rozpoczyna się w poniedziałek, a kończy w niedzielę. Cała akcja trwa od 2 marca do 12 kwietnia 2015 roku. Jeżeli zastosujesz się do instrukcji każdej misji i przejdziesz ją, to być może znajdziesz się w rankingu 100 najlepszych graczy, którzy między poniedziałkiem a czwartkiem zdobędą największą ilość punktów. Jeśli to wykonasz od piątku od 16:00, do niedzieli do 23:59 będziesz walczyć w turnieju o pakiet Vegas Dreams dla 2 osób. Żeby się zakwalifikować należy rozegrać 250 rund lub więcej w poszczególnych grach, za minimalną stawkę 1 PLN za obrót. Zwycięzcą turnieju finałowego zostaje gracz z najwyższym współczynnikiem wygranych w wyszczególnionych slotach, najmniej w 100 rundach za kwotę nie mniejszą niż 1 PLN. Jeśli ukończysz misje lub turniej otrzymasz nagrody gwarantowane.

Skład Pakietu wycieczki do Vegas, która odbędzie się w dniach od 27 maja do 1 czerwca 2015 roku zalicza się: bilet lotniczy w dwie strony do Las Vegas dla dwóch osób; 5-dniowe zakwaterowanie w hotelu ‘Encore’; transfery hotelowe; udział w przyjęciu z okazji zakończenia rajdu Gumball 3000; niezapomniana jazda po torze Dream Racing Experience - bez wątpienia, jeśli posiadasz prawo jazdy; wystawna kolacja w restauracji ‘Mizum’; udział w Pokazie Cirque Du Soleil ‘One’ Michaela Jacksona oraz 4.000 PLN w gotówce na osobiste wydatki.

Pierwszy przystanek to Sztokholm – ukończ 4 misje, a być może znajdziesz się w rankingu finałowym, który gwarantuje szansę na wyjazd. Drugi przystanek to Oslo - graj od 9 – 15 marca, wybierz jeden z dwóch proponowanych slotów i zajmij miejsce w czołówce 100 graczy, aby zdobyć bilet na turniej finałowy. Przystanek trzeci: Kopenhaga; 16-22 marzec .Ukończ 4 misje, a być może znajdziesz się w rankingu na czołowym miejscu i wygrasz wyjazd do Vegas. Przystanek czwarty: Amsterdam; 23 - 29 marzec. Kręć bębnami w dowolnym z dwóch slotów i zajmij miejsce wśród najlepszych 100 graczy. Zdobądź wejściówkę do finału i rywalizuj z najlepszymi o szansę na wyjazd do Vegas! Przystanek piąty: San Francisco; 30 marzec – 5 kwiecień. Ukończ cztery misje, aby znaleźć się w rankingu finałowym. Odbierz nagrody gwarantowane oraz zyskaj szansę na wyjazd do Vegas – jeśli oczywiście zwyciężysz w rankingu! Przystanek szósty: 6 - 12 kwiecień. Los Angeles - Miasto Aniołów! Graj w jednym z dwóch slotów i zajmij miejsce wśród najlepszych 100 graczy. Ujarzmij wejściówkę do finału rozgrywanego, od piątku do niedzieli - bądź tym najlepszym. Wygraj wyjazd do Vegas!

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji i wyścigów samochodowych to takiej okazji nie można ominąć. Każdy chciałby zobaczyć na żywo międzynarodowe wyścigi samochodowe po drogach publicznych, w których ścigają się najsłynniejsze gwiazdy w najszybszych samochodach na Ziemi. A pobyt w prawdziwym Kasynie w Las Vegas, to chyba największe marzenie każdego gracza. Życzymy powodzenia!
412
Nasza ocena artykułu pt. Wycieczka do Las Vegas w Betsafe (do 12.04): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł