Betsafe: 100 darmowych spinów na Happy Halloween (28.10-1.11)

Do 1 listopada za wpłatę i obrót w Kasynie Betsafe otrzymasz codziennie do 100 darmowych spinów na slot Happy Halloween

2015-11-01 09:21 PROMOCJE BETSAFE

Przez kolejne 5 dni masz okazję skorzystać z Halloweenowej akcji Kasyna Betsafe "Idź na wojnę z Zombie", w której jest okazja zdobyć 500 darmowych spinów na slot Happy Halloween. Tylko tu grając każdego dnia na wytypowanym slocie czekają na Ciebie wielkie wygrane oraz darmowe spiny. Przyłącz się do zabawy w dniach od 28 października do 1 listopada, a z pewnością nie będziesz żałował!

Rejestracja w Kasynie Betsafe - 100% do 800 PLN i 50 darmowych spinów

Aby przyłączyć się do promocji Kasyna Betsafe należy się zapisać - wystarczy zrobić to tylko raz przed rozpoczęciem gry promocyjnej. Ilość przyznanych spinów uzależniona jest od sumy Twojego depozytu. Jeśli obrócisz 40 PLN otrzymasz 20 darmowych spinów, za obrót 100 PLN otrzymasz 50 free spinów. Jeśli chcesz następnego dnia zabawić się za 100 darmowych spinów na Happy Halloween, w każdym z wymienionych dni postaw 200 PLN na wytypowaną grę. W środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę w Kasynie Betsafe masz okazję otrzymać po 100 darmowych spinów, które następnego dnia będą dostępne na slocie Happy Halloween.

Oto wytypowane gry na poszczególne dni, które gwarantują darmowe spiny:

28 października w Kasynie Betsafe czeka na Ciebie slot Golden Ticket z darmowymi spinami na promocyjnym slocie Happy Halloween.

29 października kręć bębnami znakomitego automatu Ooh Aah Dracula w Kasynie Betsafe i następnego dnia odbierz darmowe spiny na slocie Happy Halloween.


30 października, w piątek Twoją szczęśliwą grą, która przyniesie Ci do 100 darmowych spinów na promocyjnym slocie Happy Halloween w Kasynie Betsafe będzie popularny slot Wild Blood.

31 października 2015 zagraj na promocyjnym automacie The Dark Jocker Rises w Kasynie Betsafe, a następnego dnia otrzymasz do 100 darmowych spinów na slocie Happy Halloween Play`n GO.

1 listopada 2015 baw się na popularnym slocie Tower Quest produkcji Play`n GO i odbierz do 100 free spinów (depozyt i obrót minimum 200 PLN) na mrożącym krew w żyłach slocie Happy Halloween w Kasynie Betsafe.


Darmowe spiny na slot Happy Halloween zostaną dodane następnego dnia do godziny 18:00. Przed wypłatą należy je obrócić 35 razy w ciągu 3 dni w kasynie lub w kasynie mobilnym. Jeśli nie dotrzymasz terminu obrotu, bonus oraz ewentualne wygrane z niego przepadną.


Dla nowych graczy Kasyno Betsafe przygotowało pakiet powitalny. Odbierz bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 100% do 800 PLN przy depozycie minimum 70 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Przyłącz się do promocji "Idź na wojnę z Zombie" w Kasynie Betsafe, a zobaczysz jak wygląda prawdziwe Halloween. Jesteśmy przekonani, że będziesz krzyczeć nie ze strachu ale ze szczęścia. Tylko w tym serwisie masz okazję na wspaniałe gry każdego dnia oraz 100 darmowych spinów na slot Happy Halloween, który może sprawić, że na prawdę będzie szczęśliwy!
372
Nasza ocena artykułu pt. Betsafe: 100 darmowych spinów na Happy Halloween (28.10-1.11): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł