Betclic: Bonus 40 PLN na Gonzo's Quest

Kasyno Betclic w każdy poniedziałek dodaje 40 PLN za grę na slocie Gonzo's Quest

Bonus na slocie gonzos quest w betclicZamień poniedziałek na dzień przyjemności! Wstąp do Kasyna Betclic, zagraj na slocie Gonzo`s Quest i odbierz bonus w wysokości 40 PLN! Oferta obowiązuje od północy do 23:59 w każdy poniedziałek!

Rejestracja w Kasynie Betclic: odbierz dodatkowe 100% do 800 PLN

Bonus 40 pln na gonzos questNikt nie lubi poniedziałku, ale wstępując do Kasyna Betclic możesz ten dzień odmienić w szczęśliwy, bardzo miło go spędzić i przy okazji zdobyć trochę gotówki? Jeżeli zarejestrujesz się, logując na swoim koncie, otwierając zakładkę "Moje bonusy" i klikając "Odbierz bonus" aktywujesz swoje uczestnictwo. Kolejnym ostatnim już krokiem będzie w płata depozytu i obstawienie oraz rozegranie minimum 50 rund ze stawką nie mniejszą niż 4 PLN na slocie Gonzo`s Quest. Po spełnieniu powyższych warunków natychmiast odbierzesz bonus w wysokości 40 PLN, który można wykorzystać tylko i wyłącznie na slocie Gonzo`s Quest. Pamiętaj, że bonusy ważne są tylko 15 dni od momentu aktywacji i podlegają 40-krotnemu obrotowi przed ich wypłatą. Obrotu możesz dokonać na dowolnie wybranych przez siebie slotach. Pamiętaj, że gotówka będzie stawiana, jako pierwsza. Możesz grać w każdym miejscu – przed komputerem lub na urządzeniu mobilnym.

Bonus 40 pln na gonzos quest 1Slot Gonzo`s Quest to najbardziej popularny i uwielbiany wideoautomat 3D wśród graczy Kasyna Betclic, który oferuje wiele opcji wygrywania. Kręcąc bębnami wielokrotnie cieszyć się będziesz z takich opcji jak: darmowe spiny, symbole wild czy scatter, które zwiększają szanse na wygraną. Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu, dołącz jak najszybciej. Dla nowych graczy Kasyna Betclic przygotowany jest bonus powitalny. Przy pierwszej wpłacie środków powyżej 80 PLN można otrzymać dodatkowy bonus 100% do 800 PLN. Dołącz do naszego poszukiwacza skarbów w każdy poniedziałek i nie omieszkaj odebrać bonusu w wysokości 40 PLN lub równowartości w innej walucie, które pomoże Ci w zdobyciu wygranej!
Nasza ocena artykułu pt. Betclic: Bonus 40 PLN na Gonzo's Quest: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł