Expekt: Weekendowy bonus 1200 PLN

Przez cały weekend Kasyno Expekt dodaje reload bonus 50% do 400 PLN


W każdy weekend w Kasynie Expekt czeka na Ciebie reload bonus 50% do 1200 PLN, który będzie wspaniałym prezentem podczas wyprawy po niezapomnianą przygodę i wielkie wygrane. Wpłacając pierwszy depozyt w wysokości nie mniejszej niż 80 PLN w piątek, sobotę i niedzielę zostanie on automatycznie dopisany do Twojego konta.

Rejestracja w Kasynie Expekt - bonus do 800 PLN i 50 free spinów

Wszystko co należy zrobić to zapisać się do promocji, w zakładce "Moje Bonusy" aktywować reload bonus 50% do 400 PLN i dokonać depozytu. W każdym dniu oferty, pierwszy depozyt zostanie dofinansowany w wysokości połowy Twojego zasilenia konta. Swoje środki przelać możesz tylko za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej. Otrzymaną premię należy obrócić 60x, a wygrane przy pomocy tego bonusu 40x. Obrotu można dokonać na dowolnych grach w Kasynie Expekt. Wygenerowany bonus ważny jest do północy w niedzielę lub po wcześniejszym jego wykorzystaniu.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Expekt, dokonaj rejestracji. Na dobry początek współpracy otrzymasz bonus powitalny. Przy pierwszym zasileniu konta kwotą powyżej 80 PLN otrzymasz bonus 100% do 800 PLN oraz dodatkowo zgarniesz 50 darmowych spinów na slot Starburst. Bonus oraz free spiny przed wypłatą należy obrócić 40x w Kasynie. Należy to zrobić w ciągu 15 dni, po tym terminie przepadną. Maksymalna wygrana z darmowych spinów może wynieść 400 PLN. Dokonuj wpłaty przez kolejne trzy weekendowe dni, aby w każdym z nich zgarnąć reload bonus 50% do 400 PLN na wspaniałą, pełną emocji, pasjonującą grę z wysokimi wygranymi na tak licznych automatach w Kasynie Expekt!
Nasza ocena artykułu pt. Expekt: Weekendowy bonus 1200 PLN: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł